Náš příběh

“Poctivé pekařské řemeslo, tradiční receptury, ruční výroba, zdravý způsob života a spokojenost našich zákazníků.”

Stibůrkovo Pekařství je rodinná pekařská a cukrářská firma založená v roce 1991 v Benešově na Masarykově náměstí.

Již od začátku klademe důraz na ruční výrobu, takže každý kousek je nezaměnitelný originál. Výběr surovin a kvalita je pro nás důležitá pro konečný výsledek našich výrobků. Prosazování zdravého způsobu života uplatňujeme již od prvopočátku výrobou celozrnného pečiva pro zachování vlákniny ve stravě. Jako první benjamínek byl žitný dalamánek, který má nepřekonatelnou chuť a je vyráběn po celá léta.

Vyrábíme klasické české cukrářské výrobky, které jsou velmi oblíbené a neztrácejí svoje nezastupitelné místo v potřebách našich spokojených zákazníků.

V roce 1991 jsme začali vyrábět jako první v Benešově pravou italskou zmrzlinu, která je také pýchou našeho sortimentu. V současnosti prodáváme formou škrábané zmrzliny podle původního způsobu italských mistrů a dále točenou zmrzlinu v nejnovější technologii strojů Carpigiani. Přísná kontrola surovin a pasterizace zajišťuje tu nejlepší kvalitu a chuť.

Prodejna na Masarykově Náměstí 156

Obchodní Pasáž CENTRO – Komerční prostory k pronájmu

V roce 2012 jsme začali stavět obchodní centrum, které bude propojené skrze naší prodejnu na Masarykově náměstí v Benešově a vycházet se bude u zadního vchodu obchodního domu Hvězda. V pasáži budou obchodní prostory, které jistě obohatí příjemně jak svým sortimentem, tak důstojným průchodem na Masarykovo náměstí.

Pro více informací o pronájmu volejte na číslo 777 209 308, případně využijte náš kontaktní formulář umístěný níže.

Kontaktní formulář