Krize jako nový začátek

Krize jako nový začátek

V minulých týdnech jsme poznali, co s námi dokáže udělat hrozba, která není vidět. Na konci 19 století již bylo známo, že možná existuje něco menšího než  bakterie, ovšem viry tady byly a vždycky budou.

Člověk není nesmrtelný i když si  to mladá generace  myslí. Musíme především myslet na  ty , kteří jsou nemocní a mají slabší imunitu, na ty bychom měli brát zřetel a být k nim ohleduplní.

Nechtěl jsem rozebírat, zda všechna opatření byla stoprocentně nutná, ale jak se říká po bitvě je každý generál.

Naše civilizace stojí a padá s výměnou zboží,  se spotřebou a konzumací ať se nám to líbí a nebo ne.

Ovšem tento zaběhlý  modul po dlouhou dobu se náhle zastavil ze dne na den. Život se obrátil naruby. Domaškola, Domaoffice, Domavaření, dvacetileté hypotéky jako sázka na dvacet let slunečného počasí bez mraků a proti tomu aktualní nula příjem.

Firmy budované roky, díky usílí a šikovnosti majitelů a spolupracovníků byly náhle paralyzovány.

Myslím, že to bude trvat poměrně dlouhou dobu, už nebude všechno jako dřív.

Jsem velmi rád , že naše pekařská a cukrářská firma, vyrábí něco, bez čeho se lidé nedokážou dlouhodobě obejít. Proto jsme již v prvních dnech krize začali s radikálním vývojem a přehodnocením výroby u všech našich výrobků. Začali jsme vyvíjet nové produkty a po menších počtech  je expedovat do prodejny a pekli jsme i 10 x denně, takže výrobky byly vždy čerstvé a teplé.

Začali jsme ve svých produktech používat výhradně máslo, více jsme se zaměřili na náplně a zdá se , že se nám to vyplatilo, zákazníci jsou velmi spokojeni a především se vracejí. Připravujeme web s objednávkouvou službou, který se brzy spustí na našich stránkách.

Zaměřili jsme se v cukrářské výrobě na výrobu celých dortů, které jsou denně k dispozici na naší prodejně na Masarykově náměstí 156 v Benešově.

Jednoduše k nám přijdete a vyberete si svůj vysněný dort.

Vždy je na výběr z pestré a široké nabídky.

Jednatel společnosti Miroslav Stibůrek